O firmě Outdoor School Jizera...

 

Outdoor School Jizera je již mnoho let zavedenou firmou v oblasti organizování skupinových sportovních a outdoor aktivit. Poskytujeme komplexní nabídku aktivit všeho druhu vhodných pro mládež i pro dospělé pod vedením odborných instruktorů, jako např. vodácké kurzy na Jizeře a horolezecké kurzy pro začátečníky, outdoor expedice s kurzy přežití v divoké přírodě, cyklistické nebo pěší výlety po Českém Ráji či Krkonoších, poznávací zájezdy po památkách a jiných zajímavostech a celou řadu dalších aktivit. Lze je vřele doporučit např. pro školy jako dobrý způsob odreagování žáků od studia, ale i pro skupiny zájemců, kteří chtějí prožít krásné zážitky v přírodě nebo vyzkoušet nové druhy sportů.


Outdoor School Jizera se v neposlední řadě zabývá také pořádáním firemních akcí za účelem prohloubení týmové spolupráce (tzv. teambuilding), jejichž podstatou je plnění rozličných úkolů, které vyžadují sehraný tým a mají blahodárný vliv na stmelení pracovního kolektivu a zlepšení osobních vztahů mezi zaměstnanci. Teambuildingové akce lze vřele doporučit jako způsob užitečného odreagování zaměstnanců každé firmě, která chce jít s dobou a mít k dispozici dobrý a sehraný pracovní tým. Kvalitu a profesionální úroveň našich akcí zajišťuje tým instruktorů, tvořený absolventy FTVS UK, držiteli osvědčení  ČHS „instruktor horolezectví třídy I.“ a řadou dalších odborníků. Za účelem teambuildingu využíváme mimo jiné i náš skvěle vybavený Lanový areál Jizera, jenž se nachází v krásném přírodním prostření, přímo na břehu řeky Jizery.

Firma Outdoor School Jizera pro své klienty zajišťuje rovněž ubytování a spolupracuje s penziony Sporthotel Frýdštejn v Českém Ráji a Alpin penzion v Krkonoších (Rokytnice n. Jiz.). Ubytování v těchto podnicích samozřejmě není podmínkou, avšak lze ho s ohledem na jejich vybavení a dostupnost cílových lokalit vřele doporučit. Naše firma se zaměřuje především na aktivity v oblasti Českého Ráje a Krkonoš, avšak po dohodě jsme schopni zajistit akce kdekoliv v republice. V Českém Ráji máme veliký lanový areál v přírodním prostředí řeky Jizery vybudovaný mezi vysokými stromy s obřími lanovkami přes řeku, nástupním místem pro vodácké akce a prostorem pro hry v přírodě a grilování. Menší lanový areál s umělou horolezeckou stěnou máme přímo u penzionu.

Sportovní aktivity

Kontakt:

Mgr. Vladislav Nejedlý

tel.: 603 929 968

e-mail: outdoorschool@seznam.cz

sídlo firmy na  mapě zde

GPS: 50°34'32.243"N, 15°9'25.967"E

Půjčovna lodí, vodáctví